Este Global

Dermaplus

Dermaplus, kurulduğu günden bugüne üstün uzmanlık anlayışı, yenilikçi ve yaratıcı ruhu ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Amerika, Avrupa ve Asya’ya uzanan geniş ve global bir dağıtım ağı bulunmaktadır. Dermatologlar ve plastik cerrahların reçetelemesine ve kullanımına uygun olan Dermaplus ürünleri klinik, hastane ve eczaneler kanalıyla tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Bilim ve teknolojiyle birlikte hızla büyüyen güzellik sektörü, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişmektedir. Dermaplus, dünyada ve Türkiye’de kalıcı değerler yaratabilmek amacı ile üstün formülasyonlu ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.

Tüm ürünler, ciltte yaygın olarak rastlanan ve gözle görülebilir cilt tahribatlarını gidermek ve önlemek için tasarlanmıştır. Medikal ürünleri; güneş ışınlarının yol açtığı deformasyonlar, hiperpigmentasyon (kloazma, melasma, çil), akne, rosacea gibi cilt endikasyonlarının tedavisine odaklanmış reçete destekli, sağlıklı cilt sistemleri olarak geliştirilmiştir.